Kādēļ granulu deglis?

Kokskaidu granulas šobrīd ir viens  no pieejamākajiem energoresursiem, un tieši koksnes granulas izmaksu ziņā ir nākošās pēc cietā kurināmā (malka, briketes utml.). Granulu deglis ir mehāniska ierīce, kuru var usztādīt gandrīz katrai apkures iekārtai, tādejādi padarot apkures procesu pilnībā automatizētu, drošu un lētu ekspluatācijā.

KIPI jaunākās paaudzes granulu degļi ar rotācijas principa pašattīrošo mehānismu nodrošina augstus effektivitātes rādītājus, ilgu kalpošanas laiku un maksimāli ērtu granulu degļa pašattīrīšanās funkciju.


Apskatīsim nedaudz pašu konstrukciju un lielākās KIPI granulu degļa priekšrocības:

Inovatīva pieeja

KIPI granulu degļi tiek ražoti no 2013. gada novembra, savukārt granulu apkures iekārtu tirgus ir aktīvs jau krietni agrāk.. KIPI granulu degļu konstrukcija atšķiras ar pārbaudītu, pārdomātu un inovatīvu darbības mehānismu. KIPI granulu apkures degļi jau sākotnēji tika projektēti un šobrīd izveidots kā stabils produkts ikvienam lietotājam. 

Degļa pašattīrīšanās - pateicoties rotējošai sadegšanas kamerai.

Lielākā daļa tirgū piejamie degļi ir jātīra (vidēji 2-4 reizes mēnesī). KIPI granulu degļos tiek zimantots inovatīvs tīrīšanas mehānisms - rotācijas principa pašattīrošā sadegšanas kamera. Darbs pie šāda risinājuma izveidošanas sākās jau 2010. gadā. Pēc ilgstošiem pētijumiem un testiem granulu degļu ražošana tika uzsākta 2013. gadā. Šādas tehnoloģijas izstrāde granulu degļu izgatavošānā, bija ar mērķi radīt lietotājam ērtu, konfortablu un ekonomisku granulu degļa darbību, būtiski ietaupīt laiku apkalpošanai un iespēju izmantot apkurei zemas kvalitātes granulas (t.sk. lauksainiecības).


Kādēļ tieši KIPI?

Piedāvājam Jums ietaupīt naudas līdzekļus. 

Kokskaidu granulas ir konkurētspējīgs kurināmais un salīdzinot ar cita veida kurināmajiem (gāze, šķidrais kurināmais) izmaksas ir krietni lētākas. KIPI granulu degļos var izmantot praktiski jebkuras kvalitātes kokskaidu granulas bez citiem organiskiem piemaisījumiem (līme, stikls, smilstis u.c.) , atsevišķos gadījumos ir iespējams izmantot ar lauksaimniecības produktu granulas (salmu, saules puķu, u.c.).

Piedāvājam Jums ietaupīt laiku. 


KIPI granulu degļi pateicoties rotējošai granulu sadegšanas kamerai un precīzai ieregulēšanai (granulu un gaisa padeves intensitāte), ir spējīgi darboties visu sezonu bez apkopes un tīrīšanas. Visi KIPI granulu degļi ir aprīkoti ar automātisko aizdedzināšanos, tos var astāt bez pieskatīšanas, galvenais, lai netrūkst granulu. Izmantojot iekārtas interneta vadības moduli šobrīd ir iespēja attālināti vadīt apkures procesu un iekārtas darbību.

Piedāvājam Jums komfortu un ērtību 


Kokskaidu granulas ir salīdzinoši tīrs kurināmais, praktiski bez putekļiem, un izmantojot šāda veida kurināmo ir ļoti ērti veikt apkures iekārtu apkopi. Turklāt runājot par degļa apkopēm, tad tās ieteicams veikt reizi sezonā (atkarībā no stāvokļa), turpretim citu tehnoloģiju granulu degļu apkopes jāveic regulāri ( 2-3 reizes mēnesī).

Piedāvājam Jums parūpēties par saviem ģimenes locekļiem. 


Pateicoties interneta vadības modulim, lietotājs vienmēr var apskatīt apkures iekārtas tekošos un uzstādītos darba parametrus, apkures loku (silt. grīdas, radiatori) temperatūras, apskatīt darbības vēsturi, veikt izmaiņas, un kontrolēt granulu līmeni tvertnē.  Šāda veida attālinātu vadību pārsvarā izvēlas lietotāji, kuru darbs ir saistīts ar biežu ceļošanu. Tas ir ļoti labs risinājums, lai lieki nenoslogotu savus tuvākos ar sarežģītām lietām, izdarot to pašam, vai uzticot to granulu degļa pārdevējam, uzstādītājam vai  servisa nodrošinātājam.

Piedāvājam Jums drošību. 

Īpaša degļa konstrukcija samazina kurināmā padeves sistēmā atpakaļ ejošu liesmu. KIPI granulu apkures degļi ir apīkoti gan ar mehānisku, gan elektronisku drošības sistēmu, kura jau lailcīgi brīdina lietotāju par temperatūras izmaiņām pašā deglī. 

Piedāvājam Jums ļoti vienkāršu granulu degļa vadību.

Intuitīvs un viegli saprotams vadības modulis.

Piedāvājam Jums rūpēties par apkārtējo vidi.

Kokskaidu granulas ir ekoloģisks kurināmais un pieder pie atjaunojamajiem energoresursiem. 


Kam paredzēti KIPI granulu degļi?

Galvenais pielietojuma mērķis ir iegūt ekoloģisku un izdevīgu , un galvenais, automātisku apkures sistēmu.  KIPI granulu degļus var uzstādīt un izmantot praktiski uz visām,  jaunām vai ekspluatācijā esošām, cietā kurināmā apkures iekārtām, kurām ir pelnu sekcija vai pelnu kaste kā arī fiziski iespējams veikt degļa montāžu kādās no apkures iekārtu durtiņām. Pateicoties plašam jaudas diapazonam, 4kW-250 kW, degļus iespējams izmantot kā mājsaimniecībām, tā arī komercobjektos.

Modulāra konstrukcija

KIPI granulu degļu modulāra konstrukcija nodrošina vienkāršu un ērtu apkalpošanu.


Vadības modulis

Ecomax 850P ir pārbaudīts, lietotājam viegli saprotams un ērti lietojams vadības modulis. Ar šāda tipa vadības moduli lietotājs spēj kontrolēt sadegšanas procesu (granulu un gaisa padeves intensitāte), regulēt un uzdot apkures loku darbības parametrus (servo piedziņas darbība, cirkulācijas sūkņu ieslēgšanās, izlslēgšanās utml.).
Pamatkomplektācijā vadības modulis ir spējīgs vadīt 3 sūkņus (katla, apkures loka un karstā ūdens sildītāja). Papildinot ar B un C moduļiem iespējams papildus pieslēgt apkures lokus (servo, apkures un karstā ūdens recirkulācijas sūkņus, u.c.). EcoMax 850P atbalsta plašu papildaprīkojuma klāstu, iespējams pieslēgt programmējamu telpas termostatu, āra gaisa temperatūras un papildus virsmas sensorus, kā arī šobrīd jau neatņemamu mūsdienīgas apkures sistēmas sastāvdaļu – interneta vadības moduli EcoNET300 (attālinātai sistēmas vadībai un monitoringam izmantojot tālruni vai datoru).